Nazwa: Asgard - wycieczki do Islandii
Telefon 00354 7775995
Adres 0 0
Miejscowość Reykjavík
Kod pocztowy 10-115
Adres domeny: https://www.wycieczkidoislandii.com/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Każdego roku planujesz, dokąd będzie najlepiej udać się na wakacje? Zapewne z Twoich planów nigdy nic nie wychodzi, a do pracy wracasz w takim stanie, w jakim z niej wyszedłeś. Trzeba pamiętać o tym, żeby znaleźć podczas urlopu spokój i wyciszenie, żeby możliwe stało się zapomnienie o swoich codziennych obowiązkach. Tylko wtedy można mieć pewność, że znów pojawiają się nowe inspiracje i kreatywne pomysły, które spodobają się przełożonym. Może więc nadszedł już czas na to, żeby zaplanować swój urlop?

Jednym z ciekawszych pomysłów na spędzenie wakacji jest wycieczka na Islandię. To niezwykła wyspa, której zwiedzanie może być świetną przygodą! Na każdego czeka tam cudowny krajobraz, który nie powtarza się w żadnym innym miejscu na świecie. Wodospady, gejzery, gorące źródła, góry i rozległe łąki - samo przebywanie w takiej naturze sprawi, że staniesz się wyciszony i zainspirowany. A kto wie, może nawet uda Ci się spotkać jakiegoś skrzata? W końcu Islandia słynie ze swoich ludowych legend i podań o tych mitycznych stworzeniach.

Ponieważ teraz organizowane są nawet specjalistyczne wycieczki, każdy znajdzie dla siebie taką ofertę, jaka najbardziej będzie mu odpowiadać. Możesz zdecydować się na wycieczkę:

  • w okresie zórz polarnych,
  • szlakiem najbardziej fotogenicznych miejsc na wyspie.
  • na pola golfowe, jeśli jesteś pasjonatem tego sportu.

Niezależnie od tego, na co się zdecydujesz, Islandia przyjmie Cię ciepło (mimo panującego tam chłodu) i gościnnie, bo wyspiarze słyną ze swojego pogodnego i przyjaznego usposobienia.

Aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat takich wycieczek, wejdź na stronę wycieczkidoislandii.com, gdzie przygotowane zostały szczegółowe informacje. Ta mała, rodzinna firma od wielu lat zajmuje się organizowaniem wypraw na Islandię, co sprawia, że można im całkowicie zaufać. Z pewnością będziesz zadowolony z tego, że udało Ci się spędzić czas w tym wyjątkowym miejscu, a każdą chwilę jeszcze przez długi czas będziesz wspominać z rozrzewnieniem. Już teraz sprawdź, czy dostępna jest wycieczka w terminie, w którym będziesz mieć urlop i zarezerwuj przygodę swojego życia!

Data dodania: 14-11-2018
Autor: Jagoda Król
Źródło:
https://www.wycieczkidoislandii.com/


Opinie o Asgard - wycieczki do Islandii


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy