Każda z pań, która szukała kiedykolwiek idealnej sukienki śl"/>


Nazwa: MONAO Suknie Ślubne
Telefon 502 034 915
Adres Jana Pawła II 4C
Miejscowość Gdańsk
Kod pocztowy 80-462
Adres domeny: http://monao.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Każda z pań, która szukała kiedykolwiek idealnej sukienki ślubnej, doskonale wie, jakie to trudne i czasochłonne zadanie. Dlatego nie warto zostawiać tego na ostatnią chwilę, gdyż dostarcza to dodatkowego stresu. Chcąc tego uniknąć, zawczasu warto wybrać się do salonu sukien ślubnych. Gdańszczanki najpiękniejsze sukienki ślubne znajdą w salonie Monao, który jest zlokalizowany na Gdańskiej Zaspie przy ulicy Belgradzkiej 55. W rekomendowanym salonie można znaleźć duży wybór sukienek gotowych, które wymagają ewentualnie tylko lekkich przeróbek i dopasowania do danej figury, ale oferta salonu byłaby niepełna, gdyby nie byłoby w nim możliwości zamówienia sukienki ślubnej zaprojektowanej od postaw i szytej na miarę. Wiele pań marzy o takiej szytej na marę sukni ślubnej, ale obawiają się, że jest to usługa zbyt droga, dostępna tylko dla wybranych. Otóż nie! Korzystając z usług gdańskiego salonu, możesz liczyć, m.in. na:

  • konkurencyjne ceny
  • ciekawe pomysły projektantów
  • cierpliwość pracowników, którzy postarają się spełnić nawet najbardziej wyszukane życzenia każdej Panny Młodej
  • fachowe doradztwo, czy to przy wyborze sukienki gotowej, dostępnej w katalogu, czy to tej szytej na wymiar.

Wszystko po to, aby każda Panna Młoda czuła się usatysfakcjonowana i na swoim ślubie wyglądała niczym księżniczka z bajki.

Jeśli chodzi o suknie ślubne, to wciąż najmodniejszym kolorem jest kolor biały, ale coraz więcej Panien Młodych decyduje się na te bardziej odważne kolory sukienek, i to nie tylko typu ecru, ale też, np. lekko złotawy czy zielonkawy, nie wspominając już o kolorze niebieskim czy różowym. Wiele zależy tu od indywidualnych preferencji klientki. Wybierając suknię ślubną czy też materiał, z jakiego ma być uszyta taka suknia, warto też wziąć pod uwagę to, jaką ma się karnację skóry.

Katalog gotowych sukienek można obejrzeć na oficjalnej stronie salonu monao.pl, są tam zarówno sukienki tradycyjne, jak i nieco bardziej ekstrawaganckie, długie i krótkie. Wszystko po to, aby każda Panna Młoda mogła bez problemu znaleźć swoją wymarzoną suknię ślubną, w której wypowie sakramentalne tak.

Data dodania: 27-02-2019
Autor: Liliana Zakrzewska
Źródło:
http://monao.pl/


Opinie o MONAO Suknie Ślubne


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy