Zautomatyzowana linia produkcyjna to obecnie standard. Większość zakł"/>


Nazwa: RaimTech Mateusz Łata
Telefon +48530202666
Adres 3 Maja 35
Miejscowość Sosnowiec
Kod pocztowy 41-200
Adres domeny: http://raimtech.com

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Zautomatyzowana linia produkcyjna to obecnie standard. Większość zakładów przemysłowych inwestuje w nowoczesne technologie, które w dużej mierze odciążają ludzi i przede wszystkim sprawiają, że różne procesy mogą przebiegać efektywniej, a co za tym idzie, taniej. Maszyny nie są jednak nieomylne i dlatego muszą one posiadać odpowiednio przygotowane sterowniki. Tylko w ten sposób można mieć dostęp do specjalistycznych narzędzi zarządzających ich pracą, pozwalających na eliminowanie błędów oraz dopasowywanie parametrów do konkretnych potrzeb. Programowanie PLC nie jest jednak procesem prostym, gdyż sterowniki muszą być odpowiednio przygotowane pod dany proces technologiczny oraz maszynę.

Aby zadanie to zostało zrealizowane w pełni prawidłowo, warto zlecić usługę doświadczonej firmie RaimTech, która od lat specjalizuje się w tego typu pracach. Zespół bardzo doświadczonych ludzi stawia na najnowocześniejsze rozwiązania i przede wszystkim zawsze w pełni indywidualnie podchodzi do zleceń. Szeroki zakres usług proponowany przez firmę to między innymi:

  • przygotowywanie układów sterowania falownikami, enkoderami oraz serwomechanizmami;
  • tworzenie nowych sterowników lub unowocześnianie i aktualizowanie tych już istniejących;
  • przygotowywanie sterowników wirtualnych.

Firma ma doświadczenie w programowaniu PLC na wielu rodzajach sterowników, w tym przede wszystkim Siemens, Ge Fanuc czy Omron, które może przygotować pod nowoczesne maszyny wielu znanych producentów, wykorzystywanych w bardzo różnorodnych procesach technologicznych. Wejście na stronę internetową pod adresem raimtech.com to zdecydowanie najlepszy sposób na zapoznanie się nie tylko z wszystkimi usługami, ale także z doświadczeniem tej firmy. Można tutaj liczyć dodatkowo na szybką realizację zleceń, pełne wsparcie techniczne oraz na wyjątkowo atrakcyjne ceny.

Dobrze zaprogramowane maszyny to większa efektywność pracy, mniejsze ryzyko przestojów i przede wszystkim ograniczenie pojawiania się błędów w procesach technologicznych do absolutnego minimum.

Opinie o RaimTech Mateusz Łata


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy